Torino fiton me “poker” ndaj Frosinones

https://www.youtube.com/watch?v=2Stnzg02FIk

Torino ka arritur të fitojë me rezultatin 4-2 ndaj Frosinones.

Golat për Torinnon u shënuan nga Immobile (9′), Belotti (37′, 41′) dhe Benassi (82′).

Për Frosinonen shënuan Sammarco (33′) dhe një autogol nga Avelar (74′).

Pin It