UEFA shpall ekipin e vitit

eki

Si çdo vit UEFA shpall ekipin e vitit duke zgjedhur lojtarët me performancën më të mirë dhe më të votuarit nga publiku.

Në portë qëndron Manuel Neuer.

Në mbrojtje: Sergio Ramos, Gerard Pique, David Alaba, Dani Alves

Në mesfushë: Andres Iniesta, Paul Pogba, James Rodriguez

Në sulm: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar

Pin It