Moti, e martë, 27 gusht 2019

Sipas meteoalb: deri në mesditë moti do të mbetet në ndikimin e alternimeve të kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, ku më të dukshme paraqiten në zonat malore, por pasdite vranësirat pësojnë zhvill...