Milan dhe Juve në garë për Banegan

Milani është hedhur në aksion për transferimin e mesfushorit të Sevillas, Ever Banega Trajneri i Milanit, Sinisa Mihajlovic po synon që ta përforcoj ekipin gjatë afatit kalimtar të janarit. Sipas Cor...