Ja data dhe ora kur do të zhvillohet “El Clasico”

Barcelona dhe Real Madrid këtë vit takimin e parë do ta zhvillojnë në stadiumin Camp Nou. Kështu së paku tha kreu i La Ligas spanjolle,Javier Tebas duke dhënë edhe disa detaje rreth derbit më të madh...

Ja 15 stadiumet më të mëdhenj në botë

Stadiumet, vendi ku skuadrat shkruajnë historinë, ndërsa tifozët shfaqin gjithë pasionin për lojtarët e tyre. Të gjithë do të donit të shikonit skuadrën e zemrës në njërin nga këto stadiume, aty ku a...