Parashikimi i motit, e enjte 14 dhjetor 2017

Orët e para të ditës vijojnë me kthjellime e vranësira të shpeshta në territor por shirat të dobët do të ketë në zona të izoluara në Veriperëndim dhe Juglindje të vendit. Pasditja mbetet me kthjellim...