Parashikimi i motit, e martë 12 dhjetor 2017

Kthjellime të shpeshta dhe vranësira kalimtare dominojnë zonat Qendrore ndërsa vranësira më të dendura do të ketë në ekstremet Veri-Jug duke gjeneruar edhe shira të dobët. Gjatë mesditës vranësirat s...