Parashikimi i motit, e martë 3 dhjetor 2019

Mbi vendin tonë do të qarkullojnë masa ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa me origjinë veriore. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti do të jetë me vranësira të dendura shoqëruar me...