Parashikimi i motit, e martë 30 janar 2018

Territori vijon në kushtet e kthjellimeve deri në mesditë kur vranësira lokale shfaqen në Qendër dhe Jugperëndim të vendit. Pasditja mbetet me kthjellime thuajse në të gjithë territorin duke përjasht...