Parashikimi i motit, e martë 6 shkurt 2018

Vendi mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta dhe kalimtare deri në mesditë kur vranësirat të shtohen në të gjithë vendin. Pasditja vijon me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gji...