Parashikimi i motit, e mërkurë 20 dhjetor 2017

Mot i kthjellët por shumë i ftohtë mbizotëron të gjithë territorin shqiptar përjashtuar zonat Verilindore dhe Veriore ku do të ketë vranësira kalimtare dhe prezencë të mjegullës. Pjesa e dytë e ditës...