Parashikimi i motit, e mërkurë 20 mars 2019

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare dominojnë në ultësirën perëndimore. Por vranësira të shpeshta paraqiten në zonat malore lindore të vendit gjatë paradites. Pasditja mbetet me alternim...