Parashikimi i motit, e mërkurë 27 dhjetor 2017

Vijon me vranësira dhe reshje në ekstremet Veri – Jug  ndërsa shira të izoluar në pjesën tjetër të Shqipërisë. Pasditja mbetet kryesisht e vranët ndërsa shira me intensitet mesatar do të bien në ekst...