Parashikimi i motit, e premte 2 shkurt 2018

Vranësira dhe reshje të dendura shiu e dëbore dominojnë Veriun por reshje të pakta dhe të përkohshme do të ketë në zonat Qendrore dhe Jugore. Pasditja dhe mbrëmja mbeten me vranësira dhe reshje të ko...