Parashikimi i motit, e premte 23 shkurt 2017

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë zonat Veriore dhe Qendrore por, kthjellime më të dukshme do të ketë në Jug. Pjesa e dytë e ditës vijon me kthjellime të shpeshta dhe vranësira kalimtare...