Parashikimi i motit, e premte 26 janar 2018

Pjesa e parë e ditës mbetet me kthjellime në zonat Jugore dhe pjesërisht në Qendër ndërsa kthjellime dhe vranësira kalimtare do të ketë në Veri të vendit. Gjatë pasdites vranësirat shtohen në Veri dh...