Parashikimi i motit, e premte 9 mars 2018

Paraditja dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë vendin. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja paraqiten me kthjellime në zonat bregdetare dhe të ulëta por vranësira kalimtare ...