Parashikimi i motit, e shtunë 13 janar 2018

Orët e para të ditës dominohen nga alternime kthjellimesh me vranësira të shpeshta në të gjithë territorin, por vranësira të dendura dhe reshje të pakta dëbore do të ketë në zonat kufitare Lindore. P...