Parashikimi i motit, e shtunë 15 prill 2017

Gjatë orëve të paradites, vendi ynë do të mbetet nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas hershme ku më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat jugore – juglindore. Pjesa...