Wolfsburg me një këmbë në çerekfinale (VIDEO)

Wolfsburgu ka marrë një fitore mjaft të rëndësishme si mysafir I Gentit duke fituar me rezultatin e patër 1-3. Golat për Wolfsburgun u shënuan nga nga Draxler (2 gola) në minutën e 44, 54 dhe Kruse n...