Shkodran Mustafi mund të largohet nga Valencia

Shkodran Mustafi mund të largohet nga Valencia gjatë afatit kalimtar të janarit. RB Leipzig, skuadra që garon në kategorinë e dytë të futbollit gjerman dhe që pritet të kalojë këtë sezon në Bundeslig...