De Boer në pikëpyetje. Ja kush mund ta zëvendësojë

Frank de Boer është shumë pranë largimit nga Interi. Trajneri i zikaltërve nuk ka arritur të marrë rezultate pozitive dhe për këtë drejtuesit e skuadrës i kanë vënë ultimatum. Sipas së përditshmes it...

Luciano Spalletti trajneri i ri i Romës

Roma ka rikthyer ish strategun në drejtim të ekipit pas shkarkimit të Rudi Garcias, të mërkurën. Ish trajneri i Zenit St Petersburg, Luciano Spalletti udhëtoi për në kryeqytetin italian nga Miami për...

Krerët e Romës marrin vendimin për Rudi Garcian

Pas eliminimit të turpshëm në Kupën e Italisë nga Spezia, trajneri Rudi Garcia do të mbetet në krye të Romës. Sipas asaj që raporton Sky Sport, krerët romak pas disa mbledhjeve emergjente ku temë dis...