Moti, e enjte 27 shtator 2018

Sipas Shërbimit Meteorologjik , moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe në mesditë me shtim të vranësirave në pjesën veriore dhe jugore të vendit.

Era do të fryjë me drejtim veriperëndim-verilindje me shpejtësi 5-20 m/s. Erë me rrahje në bregdet.

Deti parashikohet i forcës 5 ballë, me lartësi vale 2.8-3.2 metra.

Pin It