Parashikimi i motit, e premte, 28 dhjetor 2018

Vijon ndikimi i masave ajrore me origjinë verilindore duke bërë që pjesa me e madhe e territorit të dominohet nga moti i kthjellët dhe vranësira të lehta në zonat malore. Pasditja dhe mbrëmja mbeten ...