Ndeshje e çmendur, “paqe” në Anfield (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=BQ4feUFuLD8 Liverpool dhe Arsenal dhurojnë një ndër ndeshjet më të bukura të sezonit në Premier League, por sfida mbyllet në barazim 3-3. Ndeshja nisi në mënyrë spekta...