Samuel Eto’o edhe trajner edhe lojtarë

E nisi si lojtar, më pas kapiten dhe tashmë merr edhe detyrën e tretë, atë të trajnerit. Samuel Eto’o është njeriu kryesor në radhët e skuadrës turke të Antalyaspor. Kamerunasi e pranoi propozimin pë...