Zhgënjen Milan, humb në San Siro

Milan vazhdon mos të bindë në Serinë A duke pësuar humbjen e gjashtë sezonale duke u mposhtur nga Bologna (0-1) para tifozëve në San Siro. Një gjysmë e parë e zbehtë sa u përket rasteve dhe i tillë i...