Arsenal humb ndaj Chelsea-t, Leicester në krye (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=527dhi__HDw Chelsea ka arritur fitore minimale (0-1) në Emirates kundër Arsenalit që pjesën më të madhe të lojës e zhvilloi me një lojtar më pak. Derbi londinez nuk fi...

Chelsea kalon në fazën tjtër të FA Cup

Chelsea është kualifikuar për në fazën tjtër në FA Cup duke mposhtur Scunthorpe United me rezultat të pastër 2:0. Diego Costa dhe talenti i ri i skuadrës Loftus-Check kanë shënuar nga një gol në të d...