Dodo largohet nga Inter

Negociatat e gjata janë mbyllur me sukses dhe tani operacioni është zyrtar. Mbrojtësi i majtë i Interit, Dodo, është huazuar te skuadra e Sampdorias. Lajmi është konfirmuar përmes një komunikate për ...