Dodo largohet nga Inter

dodo-of-fc-inter-milan-celebrates-during-the-uefa-europa-league_1vhdm0cedksr513toa2g9oqtab

Negociatat e gjata janë mbyllur me sukses dhe tani operacioni është zyrtar.

Mbrojtësi i majtë i Interit, Dodo, është huazuar te skuadra e Sampdorias.

Lajmi është konfirmuar përmes një komunikate për shtyp nga ana e klubit të Sampit.

Braziliani, i cili aventurën në Itali e ka nisur te Roma, ka pasur probleme të vazhdueshme me lëndime, gjë e cila ka bërë që ai të ketë minutazhë të vogël edhe te Interi

Pin It