Interi rikthehet te fitoret (VIDEO)

Inter ka marrë një fitore mjaft të rëndësishme në San Siro ndaj Sampdorias me rezultatin 3-1 duke iu afruar zonës së Champions League. Galat për Interin u shënuan nga D’Ambrosio (23′), Mi...

Eder zyrtarisht është i Interit

Eder eshte zyrtarisht nje futbollist i Interit. Italo-braziliani le keshtu ekipin e Sampdorias per t’iu bashkuar atij te Roberto Mancinit. Eder ka firmosur nje kontrate qe skadon ne vitin 2020....

Napoli nuk e lëshon kreun e Serisë A (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=1abykbsoBg8 Napoli nuk ka ndërmend që ta lëshojë kreun në Serinë A. Skuadra e Mauricio Sarrit ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në transfertë 4-2 ndaj Sampdoria...

Dodo largohet nga Inter

Negociatat e gjata janë mbyllur me sukses dhe tani operacioni është zyrtar. Mbrojtësi i majtë i Interit, Dodo, është huazuar te skuadra e Sampdorias. Lajmi është konfirmuar përmes një komunikate për ...

Ku do shkojë Soriano?

Roberto Soriano është mesfushori që po kërkon Roberto Mancini për ta forcuar Interin e tij. Milan, Juventus, Napoli dhe Roma janë skuadrat e tjera që janë në ndjekje të mesfushorit 24-vjeçar. Inter p...