Parashikimi i motit, e mërkurë 24 janar 2018

Moti dominohet nga kthjellimet në të gjithë territorin, përjashtuar ekstremin verior ku do të ketë vranësira lokale. Pasditja dhe orët në vijim do të vijojnë nën ndikimin e moti të kthjellët dhe të f...