Parashikimi i motit, e premte 23 mars 2018

Gjatë gjithë ditës do të ketë kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta me reshje të përkohshme shiu e dëbore në të gjithë territorin. Më të konsiderueshme reshjet paraqiten në zonat Veriore d...