Parashikimi i motit, e shtunë 25 nëntor 2017

Paraditja do vijojë me kthjellime dhe vranësira kalimtare, mesdita sjell vranësira të shpeshta në zonat Veriore. Pasditja do të shtojë vranësirat në vend deri në mbrëmje kur vranësirat mbulojnë të gj...