Parashikimi i motit, e shtunë 3 mars 2018

Pjesa e parë e ditës mbetet me vranësira dhe reshje të pakta në të gjithë vendin por shira deri mesatarë në zonat Qendrore. Mesdita dhe orët e pasdites sjellin përmirësim të përkohshëm të motit në ve...