Parashikimi i motit, e shtunë 3 shkurt 2018

Orët e para të ditës dominohen nga reshje intensive në ekstremet Veri- Jug ndërsa reshje më të pakta do të ketë në zonat Qendrore. Pas mesditës reshjet intensifikohen në të gjithë territorin dhe vetë...