Atletico Madrid nuk e lëshon kreun (VIDEO)

Atletico Madridi ka fituar ndaj ekipit të Las Palmas me rezultat  3 me 0 për të mbajtur kreun në tabelën e La Ligës spanjolle. Antoine Griezman (68′, 89′) dhe Filipe Luis (17′) janë...