Ezequiel Lavezzi transferohet në Premier League

Ezequiel Lavezzi do të transferohet gjatë verës në Chelsea. Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, ylli i Paris Saint-Germain , Ezequiel Lavezzi gjatë verës do të transferohet në Chelsea. Menaxheri i ...

Interi dhe Juventusi përplasen sërish

Interi dhe Juventusi janë në luftë të hapur edhe në fatin kalimtar dimëror, pasi kanë tre objektiva të njëjtë. Bëhet fjalë për Ezequiel Lavezzin, Adrien Rabiotin dhe Lassana Diarran. Nerazzurrët beso...