Si të përgatisni lazanja me salmon ?

  Përbërësit: 250 gr peta lazanje 200 gr salmon i tymosur 1 litër beshamel Arrë moskat Përgatitja: Shtrojmë një shtesë beshamel në tavë dhe më pas shtrojmë petat e shtresës së parë të lazanjës. ...