Betejë në La Liga. Kush e fiton Topin e Artë?

Gara për Topin e Artë 2016 po bëhet akoma më interesante. Për momentin favoritët kryesorë për të triumfuar janë Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann. Portugezi është fitues i Ligës së Kampiomneve ...

Lista e 100 lojtarëve më të mirë

Ueb faqja e specializuar për vlerësimin e lojtarëve dhe klubeve evropiane, “Cies football-observatory”, ka publikuar sot listën e 100 futbollistëve me çmimin më të lartë për të ndërruar klube në mini...