Moti, e enjte, 29 Gusht 2019

Sipas MeteoAlb, moti në pjesën e parë të ditës do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, ndersa në pjesën e dytë të ditës vranësirat bëhen më të dukshme duke pësuar zhvillim dhe...