Parashikimi i motit me vranësira dhe shira

  Sipas MeteoAlb: Deri ne mesditë moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare, por pasdite parashikohet shtim i vranësirave duke sjellë shira dhe stuhi lokale ere dhe breshëri. Nata sërish...