Pastë rulo e mbushur me krem dhe banane

Për rulon: 1 litër qumësht 1 gotë miell 3 lugë gjelle kakao vanilje 1 lugë gjalp të shkrirë 1 gotë sheqer Për mbushjen: 1 paketë krem pastiçerie 3 banane 1 gotë qumësht për zbukurim grimca arre kokos...