Kosovë, Shpërthim granate në oborrin e RTK

Një shpërthim me granatë ka ndodhur në oborrin e Radio Televizionit Kosovar mbrëmjen e djeshme. Policia menjëherë ka rrethuar objektin dhe po kryen hetimet rreth ngjarjes. Ende nuk dihen shkaqet e kë...