Kosovë, PDK bën thirrje për dialog

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës ka dënuar dhunën në protestat e opozitës dhe i bën thirrje gjithë spektrit politik për dialog brenda institucioneve. Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi tha ...