Reali dhuron spektakël, Ronaldo dopietë (VIDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=07-k52gsvtU Real Madridi ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme në La Liga, duke e mposhtur Atletic Bilbaon me rezultat 4:2 Në këtë ndeshje shkëlqeu Cristiano Ronal...

Hidhet shorti i Kupën së Mbretit

Pas përballjes në finale sezonin e shkuar, Barcelona dhe Atletic Bilbao do të ndeshen edhe këtë sezon, por këtë radhë në çerekfinalet e kupës së Mbretit. Ndeshja e parë do të luhet në ‘San Mames’ më ...