Milan fiton ndaj Genoas (VIDEO)

Milan ka shënuar fitore me rezultat 2:1 ndaj Genoas në San Siro. Golat për ekipin e Sinisa Mihajlovicit i kanë shënuar Carlos Bacca (5) dhe Keisuke Honda (64). Kurse, golin e vetëm për Genoan e ka sh...

Revolucion tek Milani, ikin 8 lojtarë

Milani dhe Mihajlovic duan përforcime në mesfushë dhe klubi po punon që t’i dhurojë teknikut një ose dy përforcime të nivelit të lartë. Klubi kuqezi po vlerëson kërkesat që kanë ardhur për lojtarët k...