Reali kërkon të dalë nga kriza, gati 4 blerje

Real Madridi nuk po kalon një formë të mirë dhe rezultatet e fundit konfirmojnë krizën që po kalojnë. Tetë pikë larg Barcelonës që është në krye të renditjes, janë shumë. Perez po mendon që tani të p...

Dybala, tundimi i fundit i Realit të Madridit

Dëshira e fundit e Florentino Perez, quhet Paulo Dybala dhe është tundimi i fundit i Realit të Madridit, për në vitin 2018 kur do të përfundojë dhe bllokimi i merkatos për dy sesione që i është vendo...

Perez e ka shumë seriozisht për yllin e Barcelonës

Roberto Carlos ditë më parë deklaroi se gjithçka ishte shaka sa i përket transferimit të brazilianit Neymar në Madrid, por kështu nuk mendon Florentino Perez. Numri një i Real Madridit, Florentino Pe...

Perez i pakënaqur me mënyrën sesi sillet Ronaldo

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk është i kënaqur me mënyrën sesi Cristiano Ronaldo është duke u sjellur në raport me klubin. Raportet mes Perezit dhe Ronaldos sa shkojnë e bëhen më të...