United – Chelsea, spektakël pa gola

Machester United dhe Chelsea kanë barazuar në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 19-të të  Premier League. Të dyja skuadrat dhuruan spektakël dukë goditur shtyllat por falë performancës mjaf...

Kush e zëvendëson Mourinho-n?

Disfata 2:1 ndaj Leicester City ka qenë fatale për fatin e Jose Mouronhos, i cili është shkarkuar vetëm një orë më parë nga stoli i Bluve. Në mediat britanike kanë filluar të qarkullojnë edhe kandida...