Kush e zëvendëson Mourinho-n?

Disfata 2:1 ndaj Leicester City ka qenë fatale për fatin e Jose Mouronhos, i cili është shkarkuar vetëm një orë më parë nga stoli i Bluve. Në mediat britanike kanë filluar të qarkullojnë edhe kandidatët e mundshëm për ta zëvendësuar.

Sipas “Daily Mail”, emrat më të mundshëm janë ish trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, ai i Bayernit Pep Guardiola, Juande Ramos dhe Guus Hiddink i cili është kandidati më serioz.

217792 217793 217794 217795

Pin It